lv ru en

Kopā produktu:
ar atlaidēm:
10011
3900piereģistrēties ?
aizmirsāt paroli ?Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas

Apmaksa
kategorijā  

Mūsu rekviziti:

DEMS SIA
PVN Nr.: 
LV40103024702
Brīvības gatve 218B-39, Rīga, LV-1039

Norēķinu rekviziti:
Citadele banka A/S; Kods: PARXLV22 Konts: LV36PARX0012812000002
 

Apmaksas veidi:

Bankas pārskaitījums: Pēc tā apmaksas notiek preces piegāde.

Varat norēķināties skaidrā naudā saņemot preci:

Veikalā Brīvības gatve 218B-39, Rīga.

Ja prece Jums nav piemērota vai esat pārdomājis par vēlmi paturēt īpašumā preci, Jums ir tiesības izmantot atteikuma tiesības. Atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību. Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumi Nr.207 „Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka patērētājām ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Nosūtītājs patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības, ja prece ir nolietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts (izņemot gadījumu, kad patērētājam nav iespējams atvērt iepakojumu to nesabojājot), lai varētu pasargāt preci no bojājumiem vai bojāšanās.

Patērētājs rakstveida atteikumu adresē NosūtītājamAtteikuma nosūtīšana noteiktā termiņā izbeidz līgumu un atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot izmaksas, kas saistītas ar preču atdošanu atpakaļ ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam.

Patērētāja pienākums ir septiņu dienu laikā pēc rakstveida atteikuma nosūtīšanas atdot preci NosūtītājamNosūtītāja, pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja pienākums ir septiņu dienu laikā pēc izmaksas apstiprinošu dokumentu saņemšanas atmaksāt patērētājam to naudas summu, kura par preci vai pakalpojumu samaksāta līdz līguma izbeigšanas brīdim.

Uzmanību! Ja Jūs esat juridiskā persona, Jums ir iespēja noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas Jums tiks piešķirta kredītlīnija un atlaižu sistēma. Visu informāciju par līguma noslēgšanu Jūs saņemsiet pa telefonu 20222240.

 

 
Telefona numurs: +371 20222240
E-pasta adrese: pirkums@dems.lv
NETGET © 2017