Home Cinema UT-SET(beech)

€140,00
AR PVN

Home Cinema 160W UT-1110(sat 5x25W)+U5-100(sub 35W)

Daudzums

Akustikas komplekts no 5 satelītiem UNITY UT-1110 + UNITY U5-100.
Izmēri:
1 х Sabvufers  220х430х415 (мм)
1 х Centrālais satelīts 430х150х205 (мм)
4 х Sāņu satelīts 150х262х193 (мм)
 
Sīkāk par UNITY U5-100:
Unity U5-100 tas ir lielisks risinājums mājas kinozālei. Sab ir aprīkots ar iebūvētu pastiprinātāju, kuram ir iespējams pieslēgt 5 satelītus ar kopīgo jaudu 125W, kas ir pietiekams pat viskaislīgajam Action/Adventure filmu mīļotājam!
Bez tam ierīcei ir daži pieslēgšanas veidi un kabeļi, kas ļauj tai pieslēgt uzreiz trīs dažādās ierīces, ieskaitot datoru. Savukārt AC-3 un Stereo signālu atbalsts ļauj pieslēgt subvūferim jebkuru uz doto momenti tirgū piedāvāto ierīci. Brīdī, kad tiks pieslēgts 3.5 mm jack vai 2.1, iebūvētais procesors ar virtuālu 5.1 kanāla skaņu PRO LOGIC padarīs to par pilnvertīgi pieckanālu skaņu.
Sistēma tiek viegli kontrolēta ar tālvadības pulti, kura ietver sevī ieslēgšanas un izslēgšanas funkciju, kā arī virtuālās 5.1 PRO LOGIC skaņas ieslēgšanu un izslēgšanu, ierīces iestatījumu atjaunošanu, kā arī piecu veidu skaņas regulēšanu – FRONT, CENTER, REAR, SUBWOOFER un priekš visas sistēmas. Vēl ir vērts pieminēt elektroniskās pārslēgšanas funkciju signālu ieejai, kas ļauj neceļoties no krēsla pārslēgt skaņu no resīvera uz DVD utt.
Priekšējā pusē virs fazoinvertora atrodas ļoti ērts vadības panelis ar jau iepriekš pārskaitītām funkcijām: iesl./izsl; iesl./izsl. Virtuālo 5.1 skaņu, kā arī nefiksētais skaņas regulētājs.
Pateicoties tam ka dinamiks ir piestiprināts pie apakšējās sienas un ir vērsts uz leju, zemo frekvenču skaņa vienmērīgi izplatās pa visu telpu. Ir svarīgi tas, ka dinamikam ir magnētiskās ekranizēšanas akustiskā galviņa, kaut gan likt to cieši blakus citām ierīcēm tomēr nav ieteicams.
Izturīgs pret vibrācijām korpuss ir pagatavots no fibrolīta (MDF) , un tiek novietots uz gumijas kājiņām. Tas nāk trīs dažādās krāsās – sudraba, melna un koka imitācija.
 
Sīkāk par UNITY UT-1110:
Pasīvās akustikas komplekts no 5 satelītiem UNIT UT-1110 ir lielisks papildinājums jebkurai mājas kinozālei.
Visi pieci satelīti ir pagatavoti no fibrolīta (MDF) un nāk trīs dažādās krāsās – sudraba, melna un koka imitācija, līdz r to, to var piemērot jebkuram citam sabvūferim vai pastiprinātājam. Visiem satelītiem ir magnētiskās ekranizēšanas akustiskā galviņa, kas ir ļoti svarīgi priekš centrālās, pa cik to ir pieņemts uzstādīt virs/zem televīzora.
Centrālais satelīts ir pagatavots analoģiski citiem, tam ir divi zemo frekvenču dinamiki, starp kuriem atrodas augstās kvalitātes, pagatavots no zīda, tviīteris. Fazoinvertors ir novietots uz aizmugurējās sienas.
Priekšējam un aizmugurējam skaļruņu pārim ir sekojošie raksturojumi: korpus, kas ir pagatavots no fibrolīta(MDF) ar sienas biezumu 1 cm, fazoinvertors priekšējā pusē, augstās kvalitātes dinamiks, kas ir pagatavots to zīda, gumijas kājiņas apakšā un magnētiskā ekranizēšana akutiskā galviņa.
UT-SET(beech)
3 vienības: